30 Ağustos 2019

Ön sevişmeyi atlamayan 21 yaşında genç bir bayanım

  • Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2019 14:16
  • Kalan: 73 Gün, 5 Saat
Ön sevişmeyi atlamayan 21 yaşında genç bir bayanım

İlan Detayı

Evet ön sevişme herkes için önemli gelmiyor olabilir lakin ben bir sevişmeden ön sevişme olmadan keyif alamıyorum eminim benim gibi düşünen çok sayıda beyefendi bulunuyor. Benim isteğim bu beyefendilerin benimle iletişime geçmesidir buluştuğu gibi hemen başlayıp hemen zevk alabilenler yol kenarında çalışan bayanları da ziyaret ederek işlerini görebilirler ben birlikte olduğum insana zevk vermek aynı zamanda zevk almak isterim bunun için kaliteli bir hizmet anlayışım var.

Kendimi tanıtmayı unuttum ben takma isim olarak Kiraz kullanmayı tercih ediyorum yaşım zaten 21 bunu başlıkta belirtmiş idim. Ben önünde bir gelecek olan bir bayanım eğitim hayatım devam ediyor ömrüm boyunca İstanbul Escort olarak çalışmaya devam etmeyeceğim elbette okulum bitince bu işi bırakacağım. Lakin o zamana kadar alınabilecek bütün önlemleri alacağım ve gizliliğimi muhafaza etmeye özen göstereceğimi bilmenizi istiyorum sicilimde fuhuş işlendiği taktirde ileride nasıl memur olabilirim ?

Bu nedenle sizinle tek fotoğrafımı paylaştım çünkü yarın öbür gün ifşa edilirsem ellerinde boy boy fotoğraflarım olsun istemiyorum ama merak etmeyin benimle iletişime geçmek üzere yorum bırakırsanız yazacağınız mail adresine ilk olarak iki adet fotoğrafımı göndereceğim orada yazan numaramı arayıp iletişime geçtiğiniz zaman ciddi olduğunuza inanırsam başka fotoğraflarımı da göndermeye devam edeceğim yani anlayacağınız görüşmeden önce benim bütün vücut detaylarımı görmüş ve öğrenmiş olacaksınız.

No Tags

478 Toplam, 1 Bugün

  

Listing ID: 1565d69033790c8f

Report problem

Processing your request, Please wait....

3 Yorum “Ön sevişmeyi atlamayan 21 yaşında genç bir bayanım”

  1. Ok

  2. ilgileniyorum

  3. süper

Yorumla